Jak wybrać najlepszy krem ​​antycellulitowy dla mnie?

Jak wybrać najlepszy dla mnie krem na cellulit zaczyna się od zrozumienia natury cellulitu. Cellulit to skórka pomarańczowa lub wgłębienia na skórze, które występują w dolnej części ciała, zwykle między nogami i biodrami. Termin „cellulit” został po raz pierwszy użyty w latach 70. przez Jocelyn Wildberg. Cellulit występuje, gdy komórki tłuszczowe pod powierzchnią skóry stają się nabrzmiałe lub nawet skupiają się, a następnie powodują, że skóra wygląda na wgłębienia lub pomarańczową. Cellulit ma różną intensywność, a niektóre osoby mogą mieć mniej niż minimalne przypadki, podczas gdy inne mają jego ekstremalne poziomy.

Jak więc wybrać dla mnie najlepszy krem ​​antycellulitowy? Muszę najpierw wspomnieć, że nie wszystkie przypadki cellulitu są równe guam algi. W rzeczywistości niektóre mogą być bardziej dotkliwe niż inne. Na przykład, chociaż cellulit często występuje u kobiet, może również występować u mężczyzn. Przyczyna cellulitu jest inna dla każdej osoby, ale zwykle wiąże się to z tkanką łączną pod skórą, która z czasem ulega osłabieniu z powodu różnych stresów, takich jak nadmierny przyrost masy ciała, wiek, ciąża i inne. W rezultacie stają się one mniej elastyczne i łatwo ulegają uszkodzeniu.

Jak wybrać najlepszy dla mnie krem ​​antycellulitowy zaczyna się od zrozumienia, jak w pierwszej kolejności zmniejszyć ryzyko zachorowania na cellulit. Dieta odgrywa w tym kluczową rolę, podobnie jak ćwiczenia. Ćwiczenia pomagają poprawić przepływ krwi, co poprawia krążenie w organizmie. Lepszy przepływ krwi do skóry oznacza mniej tłuszczu. Niektórzy eksperci twierdzą, że picie co najmniej 16 szklanek wody dziennie pomaga wypłukać toksyny, które mogą zostać uwięzione w porach skóry.

Jeśli chodzi o krem ​​antycellulitowy, masz wiele możliwości. Możesz wybrać bardziej specjalistyczny krem ​​lub taki, który jest przeznaczony do bardziej ogólnego zastosowania. Wybierając produkt, upewnij się, że znajdziesz taki, który zawiera zieloną herbatę. Wiadomo, że zielona herbata wypłukuje toksyny z organizmu, co może pomóc w redukcji tłuszczu.

Drugim krokiem do wyboru najlepszego dla mnie kremu antycellulitowego jest wiedza, na co zwracać uwagę. Najlepsze kremy dostępne obecnie na rynku są wytwarzane z zastrzeżonej mieszanki naturalnych składników. Większość z nich zawiera zieloną herbatę, aloes, witaminy i przeciwutleniacze, które pomagają pozbyć się toksyn, jednocześnie poprawiając ogólny stan zdrowia skóry. Jeśli chodzi o rodzaje kremów antycellulitowych, warto wybrać taki, który zawiera białkowy duet lecytyny i bioflawonoidów. Te związki łączą się, aby uzyskać jeszcze więcej wyników niż tylko zielona herbata i aloes. Guam czy warto

Ostatnią rzeczą, którą musisz wiedzieć o znalezieniu najlepszego dla mnie kremu antycellulitowego, jest odrobina prób i błędów. Ponieważ to jest moje własne ciało, nie mam możliwości wypróbowania każdego kremu. Więc zamiast polegać na własnym doświadczeniu, będę je przeglądał. Oprócz czytania etykiet na składnikach i sprawdzania, jaki mają na mnie wpływ, będę rozmawiał z osobami, które wypróbowały każdy produkt, aby sprawdzić, czy odniosły jakiś sukces. Nie będę robił tego dla każdego kremu antycellulitowego na rynku, ale będę to robił dla niektórych mniej znanych.

Wiem, że rozważając najlepszy dla mnie krem ​​antycellulitowy, powinnam trzymać się z daleka od wszystkiego, co zawiera kofeinę. Powodem tego jest to, że kofeina sprawia, że ​​bardziej się pocisz. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to pić słodkie napoje i nie usuwać całej wilgoci ze skóry. Jeśli chodzi o alkohol, cóż, nie sądzę, żeby cokolwiek poprawiał. Niektórzy twierdzą, że pomaga w krążeniu, ale może również odwodnić, co nie jest dobrą rzeczą, jeśli próbujesz pozbyć się cellulitu.

Teraz, gdy mam te informacje, mam nadzieję, że nie będę musiała się ciągle zastanawiać, jak wybrać najlepszy dla mnie krem ​​antycellulitowy. Wiem, że bardzo ważne jest dla mnie mieć gładkie nogi i zdecydowanie nie chcę już dłużej wyglądać jak twarożek. Teraz, gdy mam te wskazówki, czuję się pewniej w swoim wyglądzie. Zdecydowanie polecam każdemu przyjrzeć się swojemu ciału i określić, które produkty mogą na nie zadziałać. To jedyny sposób, który sprawi, że poczujesz się pewnie w swoim wyglądzie.